YAPDÖKSAN DEMİR ÇELİK Davetiyecim Konya Oto Konya Oto
Facebook

SN. ADEM ONAR'A NEZAKET ZİYARET'İ

SN. ADEM ONAR'A NEZAKET ZİYARET'İ

Tüm Karadeniz İlleri Kültür Turizm Eğitim Derneği (TÜM –KARDER), nin  SGK Hizmet Sunumu Genel Müdürü  Sn. Adem ONAR’a nezaket ziyareti.

   Tüm Karadeniz İlleri Kültür Turizm Eğitim Derneği (TÜM –KARDER), Genel Başkanı  Sn. Osman IŞIK başta olmak üzere  Yönetim Kurulu  ve dernek üyeleri Ertan KARADENİZ, İbrahim SARIER ,  Hicran YILMAZ ,Fatma ARSLAN, Hüseyin BAYAR  ile SGK Hizmet sunumu Genel Müdürü Sn. Adem ONAR’a  nezaket ziyaretinde bulunuldu.

    Ziyaret esnasında  Dernek çalışmaları ile ilgili bilgi verildi.SGK ‘ da Biyometrik avuç içi damar okuma sistemi, Bulut bilişim merkezi, e- reçete sistemi, SGK televizyonu, kayıt dışılıkla mücadele gibi bir çok projenin uygulanmasında faydalı çalışmalar yapan saygı değer hemşerimiz ülkemize büyük maddi manevi katkılar sağlamıştır.Yaptığı ve uygulamaya koyduğu projeler yabancı ülkeler tarafından da örnek alınarak satın alınmak istenmiştir. Bu başarılı çalışmalarına desteklerimiz her zaman sürecektir.Ziyaret anısı olarak kendisine minyatür karadeniz evi takdim edilmiştir.Bu ziyaretten dolayı çok memnun olduğunu belirten Sn. Adem ONAR derneğimize başarılar dileyerek derneğimizi en kısa zamanda ziyaret edeceğini belirtmiştir.