YAPDÖKSAN DEMİR ÇELİK Davetiyecim Konya Oto Konya Oto
Facebook

FERAMUZ USTÜNE HOŞGELDİNİZ ZİYARETİ

FERAMUZ USTÜNE HOŞGELDİNİZ ZİYARETİ

Tüm Karadeniz İlleri Kültür Turizm Eğitim Derneği (TÜM –KARDER), Genel Başkanı Osman IŞIK ve Yönetim Kurulu üyeleri Halim AKKOCAOĞLU,Fatma ARSLAN,İbrahim SARIER,Hicran YILMAZ,Gül Ahsen DAKA,Mustafa CEBE,Erdoğan KÜÇÜK,Selahattin Hüsnü KARA, Gümüşhane M.V.Feramuz ÜSTÜNE Hac’dan dönmesi dolayısıyla makamında hoş geldin ziyaretinde bulundular.

TÜM_KARDER’în çalışmaları ile ilgili bilgiler veren Genel Başkan Osman Işık, Karadenizli Millet vekillerimizin çalışmalarını yakından takip ediyoruz  başarılı çalışmaları ve bölgemize yapılan yatırımlardaki destekleri bizlere gurur veriyor dedi.

    Kendisinin de  Sivil Toplum Örgütlerinde uzun süre görev yaptığını belirten ÜSTÜN hemşerilerim  bana Millet Vekili olarak hizmet etme şansını verdiler, sorumluluğumun farkındayım daha çok çalışmam gerektiğinin farkındayım dedi.Tüm-Karder’in, Karadeniz kültürünü Ankara’da yaşatmak için gayret  ettiğini çok hayırlı bir iş yaptığını fakat Tüm Karadenizi kapsadığından hayli zor bir görev olduğunu belirti. samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret iyi dileklerle son buldu