YAPDÖKSAN DEMİR ÇELİK Davetiyecim Konya Oto Konya Oto
Facebook

BAKAN YARD. DR. NURETTİN AKMAN'A ZİYARET

BAKAN YARD. DR. NURETTİN AKMAN'A ZİYARET

Tüm Karadeniz İlleri Kültür Turizm Eğitim Derneği (TÜM –KARDER), tarafından Yılın Bakan Yardımcısı  seçilen  Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Dr.Nurettin AKMAN’a ziyaret.

   Tüm Karadeniz İlleri Kültür Turizm Eğitim Derneği (TÜM –KARDER), Genel Başkanı  Osman Işık başta olmak üzere  Yönetim Kurulu  ve Dernek üyeleri Hüseyin Bayar,(Tüm-Karder Kazan temsilcisi)Ertan Karadeniz, İbrahim Sarıer, Fatma Arslan, Hicran Yılmaz ile Hüseyin Gültekin  Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı hemşerimiz Dr.Nurettin Akman’a nezaket ziyaretinde bulunuldu.

    Ziyaret esnasında Derneğimiz tarafından yılın Bakan Yardımcısı seçilen Dr.Nurettin Akman’a plaket takdim edildi.Plaket için teşekkür eden Dr.Nurettin  Akman  kendisi de Karadeniz bölgesinden birisi olarak Tüm-Karder’in çalışmalarını yakından takip ettiğini ,yapılan faaliyetlerde her zaman derneğin yanında olmaya çalışacağını  belirtti. Karadeniz Bölgesine yapılan yatırımlarda ki katkılarının çok fazla olduğunu söyleyen Genel Bşk.Osman Işık dernek çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi. Samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyaret,karşılıklı başarı dilekleriyle sona erdi.